sobota, 26 czerwca 2010

"Bang Bang" Ania Dąbrowska

Ania Dąbrowska, moja ulubiona polska wokalistka, dziewczyna z dużym talentem, w marcu tego roku wydała płytę Ania Movie. Przyznaję, płyta jest dobra, ale moim zdaniem nierówna. I ja wolę jednak jej poprzednie albumy. Nie zmiena to faktu, że piosenka Bang Bang jest po prostu rewelacyjna:


9 komentarzy:

Alina pisze...

A wiesz, że oryginalna wersja tej piosenki jest w wykonaniu Nancy Sinatry i jest podstawą soundtracku do "Kill Billa"? ;). Właśnie dlatego jest rewelacyjna. Z przyjemnością przesłuchałam i uznałam, że nawet się nie umywa do Nancy. Ania za bardzo próbowała udowodnić, że czuje ten utwór, co niestety zadziałało na jej niekorzyść. Moim skromnym zdaniem, oczywiście.

Caitri pisze...

A wiem ;) Nie napisałam tego w swoim poście, ale ja jednak wolę wersję Ani, niż wersję Sinatry ;)
Dobrze, że istnieją obie: każda z nas ma coś dla siebie :)

Pozdrawiam!

izusr pisze...

A mnie jakoś zawiodła z tą płytą, fakt, niektóre piosenki są dobre nawet bardzo, ale znajdę ich może ze trzy, cztery. Poprzednie płyty były duużo lepsze.

agaczyta pisze...

Poprzednich płyt nie znam, a ta bardzo mi się podoba, choć oczywiście niektóre piosenki bardziej od innych - Sound of Silence najbardziej. Ale tak to już jest z każdą płytą, że nie wszystko jest równie powalające.

matylda_ab pisze...

A mi się już ta płyta przejadła. Może dlatego, że już tyle razy ją przesłuchałam? Co do Ani Dąbrowskiej, to też wolę zdecydowanie jej poprzednie płyty. Teraz Ani trzeba życzyć spełnienia się w roli mamy! ;))

Caitri pisze...

Podzielam Wasze zdanie dziewczyny :)

Dededan, polecam poprzednie płyty Ani. Są baaardzo dobre.

Narrator pisze...

uwielbiam tę piosenkę śpiewa ją Nancy Sinatra ale w wykonaniu Ani o niebo lepsza... mp3 na moim blogu Zapraszam... Pozdrawiam...

Anonimowy pisze...

to jest piosenka Cher. ja najbardziej lubię ją w jej nowszym [hard-rockowym] aranżu. polecam jeszcze wersję Timi Yuro - naprawdę piękna i dramatyczna :) Ania - niczego sobie, początek rewelacyjny, pod koniec się pogubiła...

Caitri pisze...

Narratorze, zgadzam się z Tobą w pełni i również pozdrawiam!

Anonimowy, nie wiedziałam, że to jest piosenka Cher, zawsze kojarzyłam ją z Sinatrą. Ani wersja nadal mi się najbardziej podoba, ale z chęcią poszukam równeiż innych wykonań o których piszesz.